- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Jaké prvky zvyšující uživatelský komfort můžete najít na filtrační konvici?

Pořízení filtrační konvice není úplně levnou záležitostí a pro mnoho domácností to znamená znatelný zásah do pravidelného rozpočtu. Proto nekupujte zajíce v pytli a ještě předtím než zaplatíte a filtrační konvici si odnesete domů, se zamyslete nad tím, zda má všechno, co potřebujete a jestli vám vyhovuje nejen její objem a materiál, ze kterého je vyrobena, ale také její funkce navíc. O které jde a co můžete od filtračních konvic očekávat?

Důležité detaily

Mezi nejdůležitější parametry filtračních konvic patří bezesporu jejich objem, typ a velikost filtrační patrony a také materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Důležitý je ale také uživatelský komfort, na který se ale při přemýšlení nad otázkou, jak vybrat filtrační konvici, hledí až v poslední řadě. Přitom i na nejlevnějších modelech mohou být prvky, které jejich použití zjednoduší a zpříjemní. A i ty nejdražší filtrační konvice můžete po čase chtít vyměnit za praktičtější model. Na které detaily zvyšující uživatelský komfort je dobré se zaměřit?

Snadné ovládání i skladování

Mezi ty nejdůležitější praktické parametry patří především průtočné víčko, které ocení zejména maminky malých dětí, které budou moci filtrační konvici ovládat pouze jednou rukou. Průtočné víčko se totiž samo dokáže sklopit pod váhou tlačící vody. Přefiltrovanou vodu budete chtít konzumovat pravděpodobně také vychlazenou. Proto se zaměřte na možnost uložení konvice do vaší lednice. Zajímat by vás tedy měl především vnější rozměr a především tvar konvice. Pro ty, kdo nechtějí věnovat údržbě konvice příliš mnoho času, bude také důležité, zda materiál, z něhož je vyrobena, umožňuje mytí v myčce nádobí. Bohužel ale často narazíte na to, že víčka filtrační konvice vybavená praktickým indikátorem výměny filtrační patrony mytí v myčce neumožňují. V tomto případě si tedy musíte vybrat mezi dvěma praktickými parametry ten, který vám bude vyhovovat lépe.

Bezpečnost při používání

O dostatečnou bezpečnost při používání filtrační konvice se mimo jiné postará protiskluzové dno a také klasická odměrka, kterou znáte i z obyčejných konvic, díky které budete hned vidět, jaké množství vody v konvici ještě zbývá.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,581FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts