- Reklama -magazín
spot_imgspot_img

Potřebujete zlepšit akustiku nebo odhlučnit libovolně velký prostor? Víme, kde hledat pomoc

V mnoha společnostech, školských zařízeních, státních budovách, kinech, divadlech a mnohde jinde, se potýkají se špatnou akustikou nebo nechtěným hlukem proudícím zvenčí, od velkých klimatizačních jednotek atd. Ať už je zdroj vašich nesnází ve smyslu akustiky nebo nadměrného hluku jakýkoli, jistě vám poradí společnost, která patří v tomto odvětví k nejlepším. Jde o SONING Praha s.r.o.

Menší firma s velkým rozsahem služeb

Společnost SONING Praha s.r.o. se zabývá několika obory, které mají co dočinění se zvukem. Je to prostorová a stavební akustika, která řeší šíření zvuku v rámci budovy. Dalším oborem je průmyslová kaustika, což představuje snižování hluku v průmyslu. Posledním odvětvím jsou audiovizuální technologie tedy zobrazovací technika a ozvučení.

Společnost na základě vašeho zadání navrhne řešení, spolupráce pak probíhá na úrovní konzultací, zpracování rámcové studie či podrobné projektové dokumentace. Aby byly zajištěny přesné vstupní parametry pro potřeby návrhu a k ověření správnosti realizace, dojde k provedení nebo zajištění všech nutných akustických měření. Řešení, která vám budou navržena, vám tato společnost dokáže dodat a zajistit vše potřebné k realizaci.

Realizace s těmi nejlepšími řešeními

Můžete se spolehnout na to, že všechny výrobky, které jsou při realizacích uplatňovány, jsou od prověřených dodavatelů. U řešení prostorové akustiky vám firma ráda nabídne vlastní prověřené prvky, které se vyznačují dokonalou kombinací akustických a mechanických vlastností. K hlavním patří prvky z řady SONIT a závěsné akustické prvky.

Z prvků protihlukového systému SON vlastní výroby jsou zhotovovány hlukové bariéry a protihlukové kabiny či buňky. Akustický materiál SONIT je vyráběn s přispěním barevných písků, jež si sami připravují. Kvalitní barevné písky rádi připraví i na míru vašim potřebám.

Více informací najdete na Soning.cz.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FanoušciTo se mi líbí
3,912NásledovníciNásledovat
0OdběrateléOdebírat

Latest Posts