- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

5 mužských lží, které používají desetiletí a vždy nás nimi dostanou: Na toto si dejte při výmluvách pozor

Přestože si řekneme nikdy více, vždy přijde někdo nový a dokáže nás totálně oblbnout. No a opět se ocitneme v tom začarovaném kruhu lží, které již musíte znát i zpaměti.

Neměl jsem signál
Tuto výmluvu musela slyšet minimálně jednou v životě každá žena. Většinou jde o situace, kdy se váš partner vybere na zábavu s partou (údajně) a celou noc až do rána bílého o něm nemáte zadních zprávy. Samozřejmě, sedět na akci s telefonem v ruce nemusí, ale pokud žijete ve zdravém vztahu, tak by vám měl napsat, pro váš klidu na duši, že se zdrží.

Zejména, pokud vy už snídáte a on doma stále není. Výmluva „nebyl tam signál“, v dnešní době, kde signál chytíte i na Chopku, by vůbec neměla obstát. Dejte si pozor zejména, pokud se to opakuje pravidelně.

Ten vztah pro mě už nic neznamená
Narazili jste na muže, který je ženatý nebo ve vztahu, ale hrdě vám říká, že je pro něj už jen formalita a ten vztah nic neznamená. Ano, může mluvit pravdu. Ale pokud je s tou osobou stále v jedné domácnosti, po pár měsících se u nich nic nezměnilo, tak jste pravdeodobne pro něj jen někdo, kdo ho má zahraný od rutiny, kterou prožívá. Na chvíli. Pak se i tak vrátí domů. Protože tak to většinou bývá.

Je to jen kamarádka …
Věříte na kamarádství mezi mužem a ženou? Pokud ne, dobře děláte. Jednoduše čisté přátelství, bez vedlejšího úmyslu alespoň z jedné strany, prostě neexistuje. Proto si aspoň dobře ověřte, o jaké „kamarádky“ jde. Pokud začne s tou svojí trávit více času, ať už osobně nebo na telefonu, asi tu něco nehraje. Nebuďte naivní a opravdu nevěřte všemu, co vám řekne.

Myslím IBA na tebe
Další lež. Protože neexistuje chlap, který by například při sexu, občas nemyslel na jinou ženu. Ono v podstatě není nic špatného, ​​pokud vám o tom nelže do očí. Pokud na tom trvá a podezřele často to opakuje, bude asi za tím mnohem víc, co se snaží jen nenápadně zamaskovat. Buďte obezřetné.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts