- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

V touze udržet si partnera jsou ženy schopné a ochotné udělat cokoli: Častokrát jdou na hranu logiky a zdravého rozumu

Přestože se vám může na první pohled zdát, že jde o maličkosti, přece jen jsou věci, kterých bychom se v životě neměli vzdávat, ani jejich dělat pro někoho jiného. Dokonce ani v případě, že je za tím LÁSKA. Co všechno jsme však pro muže svých snů schopné udělat?

Měníme svůj vzhled
Pokud se rozhodnete změnit zásadně svůj vzhled jen proto, že to od vás partner vyžaduje, zřejmě nebude ve vašem vztahu něco v pořádku. Samozřejmě, nepočítají se drobnosti. Avšak pokud neustále posloucháte nějakou kritiku na svou adresu, nic dobrého to nevěstí. Vždyť se jen nad tím zamyslete, nezamiloval se váš vyvolený právě do osoby, kterou vidíte v zrcadle? Tak proč byste se měli měnit?

tolerujeme porovnávání
Posloucháte z úst své půlky neustále: „Ale moje máma to dělala takhle a bylo to super, moje ex do té polévky dávala toto a bylo to lepší …“ Je vám to notoricky známé? Tak potom máte problém. V žádném případě se nenechávejte porovnávat s ženami v jeho životě. Jste jedinečná a nikdo by vás neměl chtít přetvořit na obraz někoho jiného. Porovnávání s námi dělá totiž jen jediné. Vede k úzkosti a depresi. A pak věru ve vztahu netouží zřejmě nikdo z nás.

Vzdáváme se kontaktů s lidmi, které máme rádi jen pro to, že on to vidí jinak
Jak dlouho jste už nebyli u rodičů jen proto, že na to nebyl dle vašeho partnera vhodný čas? Vždy jste měli totiž jiný program. Někteří muži jednoduše své tchýně, zda budoucí tchýně nemusí. Ok, to můžete akceptovat, nikdy však nezanedbávejte svou rodinu jen proto, že se ji vašemu partnerovi nechce navštěvovat. Toto třeba podchytit ještě na začátku a jasně si definovat pravidla.

Porušujeme vlastní zásady
Pokud má váš partner v něčem jiný pohled na život jako vy, je to samozřejmě v pořádku. V žádném případě by však od vás neměl vyžadovat, abyste měnili své zažité konvence a věci, kterým věříte. Pokud máte určité zásady držte se jich, ať se děje cokoliv.

Zříkáme se svých snů
Ať už sníte o domě se zahradou, milánském fashion weeku, zda dovolené v Tanzanii, ale váš drahý se z toho jen vysmívá, stopněte ho. Každý máme nárok na vlastní touhy a sny. Člověk, který vás miluje, by vás měl ve vašich představách podpořit, ne zahrnovat vás posměšky. Na to nezapomínejte.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,138FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts