- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Nemusejí do konce života pracovat, no musí udělat, co řekne. Jaké jsou podmínky, pokud chce být někdo nejlepší kamarádkou Kylie Jenner?

Už od momentu, kdy se Kylie Jenner dostala povědomí pro šokující změnu vzezření, se na mladou hvězdu soustředí celý svět. 23letá podnikatelka, která nepochybně patří k nejvlivnějším lidem na celém světě, si to patřičně uvědomuje. Své slávě přizpůsobuje nejen svůj osobní a pracovní život, ale dokonce i život svých přátel. Zatímco si někteří lidé hledají přátel podle charakteru a faktu, jakou jsou jim oporou, Kylie to dělá trochu opačně. Jejich pvoaha pro ni není důležitá, jelikož sama ovlivňuje jejich chování i to, jaký krok vlastně udělají.

všude spolu
Na to, aby se člověk dostal do okolí miliardářky, nemůže být pochopitelně běžným smrtelníkům. Kylie si potrpí na to, aby byli lidé v jejím okolí obklopen luxusem jako ona – a tím pádem působily prestižní a na vkus celebrity reprezentativní. Samozřejmě, o tuto stránku se postará samotná Kylie, která si svou nejlepší kamarádku přestěhuje rovnou do svého domu. Mimo jiné, kamarádce vzniká milá povinnost cestovat na všechny luxusní dovolené a akce v doprovodu celebrity. Není totiž žádným tajemstvím, že má nejmladší členka klanu Kardashian komplikované vztahy s otcem svého dítěte, s raperem Travisem Scottem. Přestože spolu komunikují a baví se zejména kvůli dcerce Store, známý hudebník ji samozřejmě nemá čas doprovázet na všech událostech. Kylie tak v tomto pravidelně využívá společnost svých kamarádek, nakolik se nerada objevuje ve společnosti sama.

Pravidla přitažené za vlasy
Přestože její nejlepší kamarádky mají právo žít v jejím luxusním domě a tím pádem nemají žádné náklady na život, nakolik se o Kylie stará specializovaný tým, kteří jí k nohám snese snad vše, na co si jen pomyslí, život v okolí podnikatelky rozhodne není pozlátkem. Kamarádky musí totiž následovat hned několik šílených pravidel. Samozřejmostí je například přidávat aktivní věci na sociální sítě a budovat si základnu fanoušků. Bez její povolení však nemohou přidat nic, co by se týká ní, nebo jejího soukromého života. Na všechno potřebují oficiální povolení své kamarádky. Na tom by nebylo možno nic zvláštního, kdyby Kylie nevyžadovala hned několik dalších, zvláštních věcí. Kamarádkám volí outifty ona – podle toho, jak je oblečená. Mladá Jenner totiž vyžaduje, aby její přítelkyně nosili stále oblečení, které ladí k ní a k jejímu dcerce.

Kamarádky se zavazují také mlčenlivostí – v případě, že by prozradili jakékoliv tajemství, okamžitě by přišli nejen o privilegium být v okolí miliardářky, ale zároveň by zaplatili mastnou pokutu. Povinnou jízdou je i stejné tetování s Kylie. Tím si zřejmě značkuje své lidi …

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts