- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Jak odhalit chronického lháře dříve, než vám zlomí srdce? Tyto věci ho prozradí

Tito muži mají skvěle zvládnuté umění lži a navenek o sobě vytvářejí ten nejdokonalejší obraz. Dokáží se vám dívat přímo do očí a ani jedno slovo, které řeknou, nebude pravda.

Vše rozebírají v úplných detailech
Toto je jeden ze zásadních bodů, který dokáže chronického lháře odhalit. Cokoliv vám bude mluvit, věřte, že půjde do nejmenších podrobností. I takových, které by vás v podstatě ani nezajímali. Právě detaily a maličkostmi, vás chce totiž přesvědčit o pravdě, která není reálná.

Rétorika, které se drží
Znáte začátek věty typu: „Upřímně, abych řekl pravdu …“, „Je pravda, že …“ Pokud ano, žijete bohužel s člověkem, kterému lež není cizí. Přesně takovou rétoriku totiž používají chroničtí lháři. Ten kdo je upřímný, nepotřebuje to potvrzovat slovně.

Vyhýbají se slovíčka „JA“
Tušili jste, že právě ti největší lháři se s oblibou vyhýbají slůvku „já“? Je to fakt. Z psychologického hlediska to má i své opodstatnění. Snaží se tímto způsobem zbavovat odpovědnosti, proto je pro ně ideální, mluvit o jiných. Odpoutávají tak pozornost od své osoby.

Neverbální komunikace také mnoho odhalí
Kromě slovních projevů, chronických lhářů charakterizují i ​​neverbální znamení. A ty fungují téměř vždy s jistotou.

příliš intenzivní oční kontakt
časté dotýkání se obličeje
kroucení vlasů
příliš velká gestikulace
dotýkání se rtů
kousání si do rtů
Tak co zpozorovali jste něco z tohoto u své polovičky? Pokud jste čtyřikrát odpověděli „ano“, zřejmě máte po svém boku člověka, který upřímnost nepovažuje za velmi podstatnou. A to věru stojí minimálně za zamyšlení, no ne?

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts