- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Připravte se na Vánoce v předstihu: Co darovat vašemu milovanému, mámě, tchýni a čím zabodujete u ženy svého života?

Pro ženu vašeho života
Pokud nevíte, co darovat své milované, máme pro vás několik tipů, kterými určitě zabodujete. My ženy milujeme vše, co je děláno ručně, s láskou a personalizované. Snad všechny. A tyto náhrdelníky jsou naprosto dokonalé. Vyráběny jsou s láskou, precizností, respektem a pokorou, mladou českou designérkou, Annou Kristýna Sion. Můžete si je upravit přesně podle sebe.

Zvolte počáteční písmena z jmen vašich dětí, zhmotněte vzpomínky formou symbolu, který vám něco připomíná. Popusťte uzdu fantazii, nebo si nechte poradit. Dozdobit jejich víte vzácnými kameny, či diamantem. Je to jen na vás. To co je však jisté, že oči vaší drahé pod stromečkem zazáří.

Náhrdelník, který je unikátní, výjimečný a stane se v rodině generačním šperkem. Centrální měsíční kámen, který byl symbolem síly a energie, pro mnohé generace před námi, dotvořen drahokamy a diamanty je hotovým pokladem. Neexistuje žádný stejný, takže to, že žena vašeho srdce bude mít absolutní originál, rozhodně tomuto dárku přidává na originalitě a atraktivitě.

pro mámu
Pokud patří vaše máma mezi milovnice svíček, tímto výběrem jistě trefíte do černého. Svíčka Matter & Home je ručně vyráběná a má i spirituální význam. Je na ní zobrazen hinduistický bůh touhy. Prevonoňaná jemnou směsí jasmínu, Ylang Ylang a éterických olejů, navodí harmonickou atmosféru, kdykoliv a kdekoliv během dne. Je posypaná lupínky růží jako pocta Venuši, římské bohyni lásky. Tato značka vytváří každý kousek se záměrem, abyste spálili všechno špatné a podpořily lásku a fungující vztahy. Trošku mystické, ale podle nás naprosto nádherná myšlenka. Na Slovensku ji najdete jedině v pohádkovém designovém obchůdku Diagram.

Boty jsou pro nás ženy, samostatnou kapitolou. A pokud vaše mamina dosud nemá kvalitní lodičky, ve kterých si bude připadat jako v bačkůrkách, je načase to změnit. Slovenská značka Cathrine Mulier, dělá ty nejkvalitnější, nejpohodlnější a lodičky, které jsou světovým unikátem.

Kateřina Sásiková se rozhodla opustit teplé místo v privátním bankovnictví a vrhla se do své vášně. Navrhování bot. Téměř rok se špičkovými odborníky vytvářely jen samotné polštářky, které podporují stabilitu nohy. Tyto lodičky jsou minimalistické, pohodlné, udržitelné a slovenské. A víte co? Nosí je i naše prezidentka.

pro tchyni
Ano, vybrat dárek pro tchýni může být taková malá – velká výzva. No tímto si ji získáte na plné čáře. Bez přehánění. A nejen ji, ale i všech členů rodiny. Tato vánoční ozdoba z dílny Greg and Rich se stane rodinným stříbrem. Má totiž krásnou moc – uchovávat vzpomínky. Každý máme z dětství v té nejhlubší paměťové stopě tu svou, která se třpytila ​​na stromečku a zosobňovala kouzlo Vánoc.

Hvězda nemusí být jen čistě předvánoční záležitost, ve Skandinávii se zvyknou designové značkové vánoční ozdoby dávat i jako svatební dar. Tradičně pak připomíná v čase adventu den, kdy se stali rodinou. Nádhera a navíc, kouzelná!

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts