- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Velký dekolt, ale i krásný úsměv. Co si na nás muži všímají jako první?

rty
To, že jsou rty symbolem sexappealu, je zřejmé snad každému. Nemusíte se však obávat toho, pokud nemáte plné rty – ve skutečnosti je to právě tvar ženských rtů, která v mužích vzbuzuje nejsilnější dojem. Ten víte zvýraznit, případně mírně zkorigovat pomocí správné barvy rtěnky – a samozřejmě interpolaci tužek. Nezapomínejte, že všechno je třeba dělat s mírou a zřejmě každý muž by byl více než potěšen dříve zděšen z toho, kdyby spatřil šokující změnu po odlíčení. Věděli jste například, že největším magnetem pro muže jsou červené rty? A my jen připomínáme, že neexistuje odstín červené, který by neseděl nějaké ženě. Třeba jen zkoušet!

úsměv
Další, mimořádně oblíbenou částí u mužů, je úsměv. Pochopitelně, platí to i při opačném pohlaví a na krásný, sladký úsměv vás ví sbalit i muž. I při tomto bodě platí, že není důležité mít pravý, hollywoodský úsměv, ale dbát o dostatečnou hygienu. Zřejmě neexistuje člověk, kterého by přitahovaly zažloutlé zuby z cigaret či nadměrného pití kávy. Samozřejmostí by měla být také přirozenost, umělý úsměv je totiž snadno rozeznatelný a považován za falešný.

dekolt
Pevný, větší dekolt je většinou snem každého chlapa. Co však budoucího partnera dokáže odradit, je natištěný, uměle zvětšený hrudník, které se ženy s menšími prsy snaží dosáhnout pomocí pushup podprsenek. V případě, že patříte mezi ty málo obdařené, snažte se hrudník zvýraznit jinak. Je však pravdou, že právě velká prsa jsou jednou z nejdůležitějších částí žen, na níž se muži pozastaví, jestli se nám to už líbí, nebo ne.

vlasy
Téměř polovina mužů si na ženách všimne mezi prvními věcmi i vlasy. Více než o barvu se však zajímají o celkový střih. Statistiky dokazují, že většina mužů oblibě dlouhovlasé dívky a a krátkovlasé tak navzdory jejich možné kráse zatracují. Rozhodujícími faktory je i hustota a celkový účes. Možná budete v šoku, ale pravdou je, že muži vnímají jako celek to, zda máte vlasy umyté, učesané, nebo jen tak přehozené či v ohonu. Inu, kdo by to byl řekl, že jsou takoví puntičkáři!

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,138FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts