- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Reklamní propisky: Dejte o své firmě vědět širšímu okolí

Reklamní propisky patří mezi velmi oblíbené reklamní předměty. Jsou totiž praktické a ocení je úplně každý. Logo vaší firmy navíc na tužce bude vypadat skvěle, vybírat můžete z různých provedení. Díky tomu si zvládnete vytvořit ideální prostředek k reklamě.

Tužky a propisky

Reklamní tužky s potiskem seženete již za pár korun za kus, i díky tomu jsou tak oblíbené. Propisky s potiskem mohou mít různé podoby, takže si je přizpůsobíte svým požadavkům. Populární jsou plastové propisky s potiskem, které nabízí dobrou kvalitu za příznivou cenu. Jestliže hledáte něco působivějšího, jistě vás zaujmou kovové propisky. Ty vypadají na první pohled lépe. Navíc můžete využít rytí kovových tužek pro jedinečný výsledek. Těmito předměty můžete odměňovat věrné zákazníky či pracovníky z vysokých pozic. Reklamní propisky vás rozhodně nezklamou. Potisk plastových tužek je spolehlivou klasikou.

Luxusní sady

Jestliže hledáte něco opravdu luxusního, pak se přímo nabízí luxusní sady značkových per. Vybírat můžete ze známých jmen jako je například Parker, Balmain či Rotring. Poněkud netradiční jsou také ekologické propisky. Ty jsou vyrobeny z bambusu, takže působí lépe než plast. Toto provedení je velmi atraktivní, v kombinaci s potiskem tedy získáte skvělý produkt.

Další produkty

Samozřejmě můžete vybírat i z jiných předmětů, než jsou pouze propisky a tužky. K reklamnímu potisku se skvěle hodí i řada dalších produktů. V oblibě je reklamní textil, ať už se jedná o tričko nebo třeba nákupní tašku. Velmi praktické jsou také USB flash disky a powerbanky. Zákazníky můžete odměnit také předměty pro jejich volný čas, například batohem či slunečními brýlemi.

Reklamní tužky a propisky mají skvělé využití a můžete díky nim snadno rozšířit povědomí o své firmě či produktu mezi širší veřejnost.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts