- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Matrace 140×200 mě mile překvapila

Matrace 140×200 mi naprosto změnila život. Pořídila jsem si jí na popud mého lékaře, ke kterému několik měsíců docházím na pravidelné kontroly mé krční páteře, se kterou mám neustále problémy. Pan doktor se mě nedávno zeptal, zda spím na kvalitní matraci, jelikož je pro mé zdraví zcela nezbytné usínat každý den na kvalitní, a přesto pohodlné matraci a já mu odvětila, že nikoliv. Má matrace je totiž stará již více jak 10 let, což je úctyhodná doba. Můj lékař se zhrozil a důrazně mi kladl na srdce, že tuto „starou“ a proleželou matraci musím akutně vyměnit za novou, a to nejlépe za zdravotní. 

Matrace 160×200 zajistila pohodlí mému muži

Matrace 160×200 zajistila dostatečné pohodlí mému muži, který sice žádné akutní problémy s krční páteři či se zády nemá, ovšem často si ráno stěžuje na bolesti zad a nedostatečný spánek. Proto jsem v jeden jediný den pořídila rovnou dvě nové matrace a udělala jsem tak radost nejen sobě, nýbrž také mému muži. Tato matrace je totiž velmi sympaticky velká a tím pádem zajišťuje poměrně kvalitní a zdravý spánek. Její cena je přitom velmi přijatelná a tak mi její pořízení rozhodně nezruinovalo mou peněženku, což se u tohoto typu zboží obvykle stává velmi často. 

Matrace 180×200 je vhodná i pro děti

Matrace 180×200 je díky svým rozměrům a praktičnosti vhodná také pro děti a dorost. Díky tomu byla naší volbou číslo jedna. Máme doma totiž dvě dospívající děti, které na svých matracích leží již poměrně dlouhou dobu, a tak bylo nutné je vyměnit za nové. Tato prostorná matrace má nosnost zhruba do 120 kg a její tvrdost je stanovena na čísle 3, což bylo pro oba syny naprosto přijatelné, jelikož nemají rádi příliš měkké matrace. Mimo jiné byla matrace ve slevě, a tak byla levnější zhruba o 4.000 Kč, což pro náš rodinný rozpočet znamenalo úsporu ve výši 4.000 Kč.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts