- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Škola v přírodě aneb kam se vydat na zimní pobyt v horách?

V současné době rozhodně není pravidlem, že byste se s dětmi museli vydávat na školu v přírodě pouze v jarním nebo letním období. Velmi oblíbené se totiž staly zimní pobyty v horách, které jsou spojeny s nezapomenutelnou lyžovačkou. ProFamily Hotel TOP Benecko se například nachází na velmi výhodném místě, takže je ideální místem pro ubytování. Navíc se zde může kromě školy ubytovat také školka v přírodě.

Kde se hotel nachází?

Lyžařský výcvik budete logicky pořádat někde, kde je dostatečné množství sněhu. K těmto oblastem se řadí například podhůří Krkonoš, a konkrétně Benecko. Právě zde se nachází renomovaný horský hotel, v jehož těsné blízkosti naleznete nejenom hustý les, ale také několik sjezdovek. Po předchozí domluvě navíc můžete využít služeb specializovaných pedagogů, kteří dětem pomohou vylepšit techniku lyžování, potažmo jízdy na snowboardu. Takové ubytování pro školy v přírodě jinde jen tak nenajdete.

Jaké věci si vzít na lyžařský výcvik?

Na ubytování pro školy v zimě je kladen velký důraz. Dětem nemůže být v horském hotelu zima, protože to by nebylo dobrou vizitkou vaší školy v přírodě. Ubytování v hotelu TOP je zařízeno v moderních pokojích, a navíc se v budově hotelu nachází vytápěná lyžárna. Zde si můžete odložit lyže a všechny mokré věci. Kompletní seznam věcí, které budou děti v rámci lyžařského kurzu potřebovat, naleznete na internetových stránkách ubytování pro školu.

Nemusí děti táhnout bagáž do kopce?

Další velkou výhodou ubytování pro školky je poloha nedaleko silnice. Děti se tak nebudou muset s těžkými zavazadly táhnout žádnou horskou stezkou, protože je autobus doveze přímo k hotelu. Škola v přírodě tak bude o dost příjemnější. Hotel u sjezdovky se navíc pyšní velkým parkovištěm, na němž nebude sebemenší problém s nedostatkem prostoru. Tím pádem je zde možné pořádat i letní tábor, adaptační pobyty nebo adaptační kurzy.

Na pobyty pro školy v zimě je horský hotel skvěle připraven, ať už svým vnitřním vybavením nebo přátelským kolektivem vytvářejícím rodinnou atmosféru.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts