- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Benecko restaurace, která vám má, co nabídnout

Benecko, restaurace a místní opičí dráha pro děti. To vše si představím pod pojmem krásná dovolená v úžasné české kotlině. Na Benecko jsem již jezdila jako dítě se svými rodiči a také se školou, ovšem v dospělosti jsem zde byla pouze párkrát, což jsem si letos vynahradila. Na Benecko jsem vzala celou svou rodinu, a i do této doby stále pracujícího manžela, který chtěla na poslední chvíli dovolenou kvůli pracovním záležitostem zrušit. Naštěstí vše ale dopadlo dobře a manžel i naše dvě neposedné děti čekalo nezapomenutelné dobrodružství na Benecku. 

Restaurace Benecko je sázka na jistotu

Restaurace Benecko je vždy sázkou na jistotu. Když jsem zde byla naposledy, byla restaurace ještě těsně před rekonstrukcí, tudíž nebyla tak stylová, jako je nyní. Jsem ráda, že jsem toto místo mohla nasvítit znovu a vidět posun, který top restaurace Benecko udělala. Pravidlem všem místních občanů Benecka i turistů je, že kdy nevím kam do restaurace naBenecku, navštíví právě tuto vytříbenou moderní horskou restauraci, ve které skutečně výtečně vaří. Tudíž v momentě, kdy mi manžel pošeptal do ucha na celodenním výletě, že má hlad, věděla jsem přesně, kam ho mám vzít. 

Má sestra zde měla svatební hostinu

Před zhruba pěti lety, kdy se vdávala má sestra, tak na tomto místě měla svatební hostinu. Není se čemu divit, jelikož je to přímo restaurace na svatební hostinu. Benecko se řadí mezi velmi romantická místa, tudíž byla její volba zcela pochopitelná. A jelikož se zde líbilo i mému muži, tak věřím tomu, že právě díky této restauraci odvolal pracovní záležitosti a našel si alespoň týden pro svou rodinu. V každém případě byla nutná rezervace restaurace.Benecko je totiž turisticky velmi vyhledávanou destinací, a tak je zde téměř vždy naprosto plno. Naštěstí jsme si zarezervovali stůl včas, a tak na sebe chutná rodinná večeře nenechala dlouho čekat. Večeře z lokálních surovin byla doslova famózní a celá rodina si pochutnala.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts