- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Tyto věci muži na sobě nikdy nezmění: Nebojujte s větrnými mlýny, ale přijměte tento fakt

Pokud má žárlení v povaze, vy to nezměníte
Tady je to jasné. Pokud někdo chorobně žárlí, je to věc, s kterou určitě nepohnete. Ano, pár týdnů, či měsíců se umí kdokoli z nás přetvařovat, ale dlhoddobo tento stav není schopen udržet nikdo. Ve zkratce definované – pokud má žárlení v povaze, vy to nezměníte. A věřte, že určitě nebudete první, která se o to bude pokoušet. Život s takovými muži je mimořádně komplikovaný.

Vztahy s rodinou nedokážete ovlivnit
Nuž toto je poměrně citlivá záležitost. Pokud váš drahý nemá příliš dobré vztahy s členy své rodiny, nezmění to ani kvůli vám. Ano, můžete doufat, ale určitě se to nestane. Do rodinných záležitostí byste se v tomto případě raději ani neměli míchat. Zejména na začátku vztahu, kdy neznáte všechny důvody jeho rozhodnutí a řízení.

Nedostatek důvěry vůči jiným
Pokud jste se setkali s mužem, který má problém s důvěrou vůči vám, okolí, či sobě samému, máte problém. Složitost je opravdu mírná definice toho, jaký vztah vás s takovým chlapem čeká. Bude vás neustále kontrolovat, řešit banální věci, bude nervózní a zároveň vás bude chtít mít pod kontorolu. A to věru velká deviza, z dlouhodobého hlediska pro vztah není, nemyslíte?

diagnóza sukničkář
Pokud máte dočinienia s mužem o kterém víte, že je sukničkář, platí jedna zásada – ruce pryč. A myslíme to opravdu v dobrém. Takovému chlapovi je třeba se vyhýbat obloukem. Pokud doufáte, že právě vy ho změníte, velmi se mýlíte. Čím dříve to pochopíte, tím méně vás to bude později bolet.

Chování před kamarády
V jistém smyslu jsou muži jako malé děti. Rádi se předvádějí, ukazují, mají potřebu zvyšovat si vlastní ego. Ve společnosti kámošů budou vulgárnější, agresivnější, jejich hlasový projev bude hlasitější, ale je to normální, takže klid. No a rada pro vás? Nebojujte s větrnými mlýny ale přijměte tento fakt. Nic s tím neuděláte.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts