- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Dávejte si na ně pozor! Po boku těchto mužů nikdy nebudete šťastná

chorobná žárlivci
Uznáváme, mírná žárlivost je něco, co v konečném důsledku potěší každou ženu. Není totiž nic krásnějšího, než když vám dá partner najevo, že se o vás bojí, respektive o to, že vás ztratí. Tehdy se zřejmě každá žena cítí milovaná a zároveň to nepochybně polichotí její egu. Čemu byste se však měli úplně vyhýbat jsou žárlivci, kteří vás neustále kontrolují a žárlí i na muže, na kterých nemají žádný důvod žárlit. Častokrát se totiž stává, že právě takoví muži dokáží ženám dělat ze života peklo, ať již zmíněným neustálým kontrolováním, výčitkami či žiarlivostnými výstupy.

Nevěrníci
Říká se, že kdo už jednou podvedl, nemá problém udělat to opět. Něco na tom pravdy bude. Svědčí o tom i statistiky, které odokazujú, že nevěrníci se opět uchýlili k aférku. Pokud vám váš potencionální přítel řekne, že už v minulosti podvedl svou přítelkyni nebo nebodaj hned několik z nich, pořádně si promyslete, zda máte na to, abyste vstoupili do takového rizika. Na začátku byste si měli ujasnit i to, co je v normě a co ještě ne – zatímco vy můžete považovat za nevěru již psaní s cizími ženami, pro něj může nevěra znamenat až skutečné zamilování. Do té doby bude považovat polibky či nebodaj intimní akt za normální věc.

Lenoši a Maminky mazlíčci
Když máte už od začátku pocit, že se vašemu potencionálnímu partnerovi nic nechce a až příliš rád si užívá teplo domova, máme pro vás špatnou zprávu. Evidentně se totiž jedná o typ muže, který nemá příliš velké ambice a nejraději by byl doma s tím, aby ho žena obsakovala. Mnoho mužů z této kategorie zvykne mít se svojí mámou příliš blízký vztah – do takové míry, že má máma povoleno zasahovat mu do života i přesto, že je dospělý. Pozorně sledujte, jak se muž zpráva, zda má tendenci po sobě umýt nádobí, pomoci s domácími pracemi nebo prostě diriguje z gauče. Pokud je to ten druhý případ, utíkejte kádě snadněji. Tedy, pokud nechcete vychovávat další dítě.

Muži se závislostmi
Pokud si váš partner neumí představit pátek aniž vypil několik piv, měli byste zpozornět. Alkoholismus je totiž na první pohled nenápadná závislost, která se dokonale maskuje zejména frázemi typu – chtěl jsem to oslavit, potřeboval jsem vypnout hlavu, setkal jsem se s kamarády. Je v pořádku, pokud si dá váš milovaný občas alkohol, ale je třeba sledovat v jaké míře a v jakém množství. Když se to totiž děje v pravidelných intervalech, měli byste se s partnerem promluvit. Alkohol totiž dokáže ve vztahu udělat pořádnou neplechu a charakter či chování milovaného člověka ovlivnit až natolik, že ho nepoznáte.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts