- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Zapomeňte na nich. Jak zjistit, kdy o vás chlap nemá zájem?

Nepředstavil vás přátelům a rodině
Samozřejmě, nemyslíme to tak, že hned po prvních společných setkáních byste měli poznat jeho nejbližších. To, že o vás však vědí jeho kamarádi, je základ. Nemusíte se s nimi hned setkávat a podnikat společné aktivity, ale pokud to s vámi muž myslí vážně a umí si s vámi představit minimálně blízkou budoucnost, nebude před vámi skrývat takové věci, jakými jsou jeho přátelé a okruh známých. Na začátek stačí, když je vzpomíná po měně, vše by mělo přirozeně pokračovat samo. V případě, že jste se však ani po měsících setkávání nepoznali s nikým z jeho přátel a už vůbec ne z rodiny, zařaďte zpátečku. Takový muž vás totiž nepředstavuje svým blízkým z jasného důvodu – nejste něj dostatečně důležitá.

Ozývá se sporadicky
Základem každého vztahu je komunikace. Pokud je ta vaše problémová nebo vám jednoduše z nějakých důvodů nevyhovuje, měli byste se zamyslet. Umíte si představit, že s vámi bude váš milovaný komunikovat po zbytek života? Nemluvě o tom, že právě první tři měsíce jsou označovány za ty nejzamilovanější, nejintenzivnější. V tomto období by vám váš partner měl projevovat dvojnásobnou snahu – časem se to totiž bude pravděpodobně snižovat. Pokud se vám už nyní ozve jen jednou za pár dní a obvykle tehdy, když se nudí nebo něco potřebuje, zapomeňte na něj. Má vás jen jako kratochvíli, ale určitě na vás nemyslí po večerech tak, jak vy něj.

Neplánuje s vámi budoucnost
Bylo by absurdní a přitažené za vlasy, kdyby vám vaše týdenní, ale také měsíční známost začala vyprávět o vašich společných plánech do budoucna – myslíme tím zejména životní rozhodnutí typu děti, sňatek, společné bydlení. Všechno má postupně svůj čas, ale pokud si váš partner neví naplánovat, zda s vámi půjde o měsíc na firemní večírek nebo o pololetí na svatbu, značí to problém. Buď si vámi není jistý, co můžete změnit pouze vy, nebo vás prostě bere jako kratochvíli na určité období.

Zajímá se o jiné ženy
Přestože vás váš partner miluje celý srdcem, je přirozené, že se čas od času ohlédne za jinými ženami. Pokud to však přesahuje míru normálnosti, to je když muž přehnaně komunikuje s jinými ženami, případně se nevzdává přehnaného flirtu, zamyslete se. Nejenže můžete mít po boku notorického sukničkáře, je zároveň možné, že tento muž nebere vztah tak vážně, jako vy. Častokrát se totiž stává, že muži vůbec netuší, v jakém vážném vztahu jsou, dokud jim to žena neřekne. Klidně se může stávat, že s vámi tráví mnoho času, ale zároveň jde druhý den na rande s kolegyní s dlouhými nohami.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts