- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Byl pohádkově bohatý a mohl mít každou: Když jsem se však k němu nastěhovala, vše bylo jinak

Vždycky jsem chtěla mít bohatého muže, můžete mě odsoudit, ale je to tak a říkám vám to na rovinu. Asi nikoho nepřekvapí, když řeknu, že věkový průměr mých partnerů byl kolem čtyřicítky. S nimi jsem si rozuměla nejvíce, vrstevníci nebyly nic pro mě. Mám ráda být ve společnosti zralejších mužů. To, že mám po boku zralého muže, jsem si myslela i při svém posledním partnerovi …

Mohl mít každou, on se rozhodl pro mě
Znali jsme se už déle a měl pověst lamače ženských srdcí. Možná právě proto mi zpočátku ani nenapadlo, že bychom spolu mohli skončit jako pár. Točilo se kolem něj mnoho žen a mohl mít každou. On si nakonec v hledáčku vybral právě mě a nebudu lhát, velmi mi to imponovalo.

Svět s ním se zdál být najednou krásnějším. Byl slušně zabezpečený a tak nemusel trávit v práci čas do pozdních večerních hodin na úkor toho našeho společného. Přiznám se, v mých předešlých vztazích mi to vadilo, když chlap neustále pracoval a neměl na mě čas. Najednou jsem si to všechno vychutnávala. Doslova mě místy rozmazloval a mně to nevadilo. Měla jsem pocit, že si to po těch všech vztazích, kdy jsem se vždy jen já obětovala, zasloužím.

Když jsem se k němu nastěhovala, začali platit jiná pravidla
O tom, že by předtím u něj žila nějaká žena, se nikdy nevědělo. Proto mě překvapilo, když mi navrhl, abych se k němu nastěhovala. Možná to vyzní naivně, ale opravdu jsem si myslela, že to je tím, že já jsem jiná než všechny ty ostatní ženy a milenky, které dosud měl. A druhý důvod byl, že měl už po čtyřicítce a myslela jsem si, že se chce konečně usadit. Jednou to totiž přijde na každého chlapa, je to jen otázka času. Ale z odstupem času ani jedna z těchto mých verzí nebyla pravdivá. V té době jsem to však netušila.

Když jsem se k němu nastěhovala, postupem dní začali platit jiná pravidla než to bylo dosud v našem vztahu. Vše bylo podle něj, on byl pán domu, on rozhodoval o všem. Cítila jsem se stále více ponižována a jako kdybych nebyla nic. Čím více jsem se tak cítila, tím více on ve společnosti exceloval.

Vše zaklincoval touto jednou věcí, kterou jsem náhodně objevila
Moje poslední dobrá mínění o něm skončila, když jsem objevila, že si vede tajný seznam, respektive účet s vyčíslením, kolik ho během vztahu „stojím“. Ano, přesně tak, kolik peněz do mě už investoval a co všechno mi koupil. Ale nejen to. Vedl si podrobný seznam toho, kolik stojím jeho domácnost. Aby toho nebylo málo, kromě mě jsem tam našla seznam jeho bývalých. Alespoň mě to „uklidnilo“, protože jsem zjistila, že prvenství patří jisté slečně. Měla náskok před námi ostatními až takový, že nevím, jestli bych ji někdy vůbec dohnala. Nerozuměla jsem však, k čemu to je dobré. Pochopila jsem však, proč je takové tabu kolem toho, kdo s ním žil a zda právě toto nebyl důvod k tomu, že od něj všechny utekli … Na pohled může být totiž frajer, ale pokud má muž takové chování, v životě nic moc nedosáhne.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,580FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts