- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Skutečný příběh: Svou nejlepší přítelkyni jsem nachytala v posteli s mým partnerem

Nebudu konkretizovat jméno, nakolik je můj přítel známý slovenský sportovec. Ačkoliv život s ním vypadal jako pohádka, pravdou je, že i ta pohádka měla své chyby. Kromě toho, že trávil většinu času na trénincích, býval nesmírně náladový. Každý neúspěch ho dokázal vyřadit z dobré nálady hned několik dní a stávalo se tak, že jsem hodiny seděla smutná doma po večerech. Byly i momenty, když jsem se cítila jednoduše dostatečně nezajímavá a nepotřebná, ale pokud mám přiznat, tento pocit mi vynahrazuje drahými dárky. Raději než absolvovat důvěrný rozhovor, mi dal svou kreditní kartu s tím, že mám jít nakupovat. I když se nyní za to stydím, přijala jsem to. Čas, kdy mi nevěnoval pozornost, jsem si krátila nakupováním a staráním se o sebe samu – v konečném důsledku to i on chtěl. Chtěl, abych ho co nejlépe reprezentovala ai a jsem se opravdu snažila.

Kromě toho, že jsem ho pravidelně chodila podporovat na zápasy, jsem zároveň dbala o svůj zevnějšek. Pravidelně jsem navštěvovala fitko a makala na své postavě a zároveň používala nejnovější kosmetické vychytávky, které měly podle obalů podtrhnout mou krásu. Byli jsme spolu už tři roky, když jsem začala doufat, že mi na prst navlékne prsten. Namísto toho mě však čekalo nepříjemné překvapení.

zrada
Už po roce vztahu jsem svého milovaného seznámila s partou nejbližších kamarádek. Martina, moje nejlepší kamarádka, se kterou se znám již od od puberty, se však na mého frajera dívala skepticky. Říkala mi, že jí v něčem vadí. „Jste spolu zlatí opravdu, přeji ti to … ale něco na něm je, nevím, nepasuje mi jednoduše jako člověk, “ prozradila mi a já z toho byla docela nešťastná. Přestože jsem se jim snažila najít společné téma, zdálo se, že si nerozumějí, a tak jsem to po čase vzdala. Všechno se to změnilo na narozeninové oslavě.

Měla jsem narozeniny, když mi Martina spolu s ním přichystala tajnou oslavu. Byla jsem v šoku a neskutečně jsem se těšila – konečně spolu komunikují! Cítila jsem, že všechno je konečně tak, jak má být. Na párty byli všichni naši společní známí a upřímně, byl to jeden z nejkrásnějších večerů. Až mi bylo líto, že druhý den odlétám se sestrou na dovolenou. Nevím to vysvětlit, ale nejvíce ze všeho jsem toužila být s Martinou. Chtěla jsem, aby mi prozradila, jak se jí konečně podařilo prolomit ledy a co ji vůbec vedlo k tomu, aby mě takto překvapily. To jsem ještě netušila, že příjemné překvapení vystřídá to hrozné …

Po tom, jak jsem se dozvěděla, že můj partner začíná tréninkovou přípravu o něco dříve, jsem se rozhodla vrátit o den později. Nikomu jsem to však pochopitelně neříkala – můj příchod měl být překvapením. Rozhodla jsem se ho překvapit v ložnici a už jsem se nevěděla dočkat momentu, kdy se dostanu domů. Tam mě však čekal šok – jakmile jsem vešla do chodby, spatřila jsem ženské boty, které jsem neznala. Zmocnil se mě hrozný pocit a přesto, že mi celý žaludek sevřel, jsem směřovala rovnou do ložnice. Tentokrát však s pocitem strachu a hnusu. Pohled do ložnice naplnil mé nejhorší obavy … Ta životní láska byla akorát na vrchu a zpod něho trčely jen blonďaté vlasy … mé nejlepší kamarádky. Začala jsem křičet. „Ty co tu děláš, prosím uklidni se, nekřič … “ zachytila ​​jsem jeho slova během toho jak jsem se obratem otočila. Žádná omluva. Proplakala jsem celý den, až do momentu, dokud mi napsal sms zprávu – tak asi je to oficiální, končíme to .. chci abys věděla, že jsem se s Martinou rozhodl zůstat. Mohu ti přinést věci …

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts