- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Bytový textil je moje vášeň

Bytový textil mám takřka po celém bytě. Miluji totiž všemožné polštářky, přikrývky, deky, přehozy a také mám slabost pro kuchyňské ubrusy, a dokonce také pro kuchyňské chňapky. Vím, že to zní možná trochu zvláštně, ovšem já mám skutečně slabost pro bytový textil a vše s ním spojené. Potrpím si totiž na detailech, a tak v mém bytě musí všechno dokonale ladit se vším. V kuchyni, kterou mám laděnou do červené barvy mi tak nesmí chybět krásné květované červené kuchyňské chňapky, červený ubrus, prostírání, a dokonce také utěrky. Červená barva ovšem vévodí také mé ložnici, kde není nouze o červené ložní povlečení a také nespočet červených heboučkých dek. 

Bytový textil si zamilovala i má maminka

Bytový textil miluje také má maminka, která bydlí v domě hned vedle nás. Maminka miluje ložní soupravy, a tak v její skříni není skutečně nouze o ložní soupravy všech druhů a barev, které tam opatruje. Má „sbírka“ ložních souprav je skutečně o poznání tenčí než ta její, tudíž mám ještě, co dohánět. Myslím si ovšem, že přes manžela mé nákupy bytového textilu za chvíli už vůbec neprojdou, jelikož již nyní má s mými unáhlenými nákupy bytového textilu všeho druhu značný problém. 

Děti si oblíbily relaxační dětský polštářek

Bytový textil není pouze o ručnících a kuchyňských utěrkách, nýbrž také o perfektním pomocnících nejen do domácnosti, nýbrž také do dětského pokoje. Dětem jsem tak nedávno pořídila krásný relaxační, antistresový a také dekorační polštář, který je ve tvaru zvířátka. Polštářek je naplněný polystyrenovými mikrokuličkami, které jsou naprosto dokonalé. Pořídila jsem jim dinosaura a růžového pejska. Dcera si přeje ještě žabáka, kterého viděla rovněž v nabídce bytového textilu. Zvířátka jsou velmi praktická a děti již nechtějí ležet na ničem jiném. Svá zvířátka navíc pojmenovala, a tak s nimi musí být téměř úplně všude.

Se slevovým kódem Urbanstore ušetříte při každém nákupu v tomto skvělém obchodě.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts