- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Jak vybrat nejlepší dárek pro muže?

Řešíte, co máte koupit pro manžela, tatínka nebo kamaráda? Přinášíme vám několik tipů, které by vám měly pomoci vybrat ten nejlepší dárek pro každého muže.

Pokud se termín blíží a vy stále nevíte, v první řadě nepropadejte panice. Nespěchejte ani do prvního obchodu, který máte po cestě. Tímto způsobem něco určitě koupíte, ale hned druhý den váš dárek skončí na poličce a bude na něj pouze sedat prach. Možná to zní banálně, ale v první řadě se zkuste zeptat, co by muž chtěl. Sice přijdete o moment překvapení, ale zase se vyhnete riziku, že vám za dárek jen ze slušnosti poděkuje a uloží ho někam hluboko do šuplíku.

Tip: Pokud chcete darovat něco originálního a jedinečného, přemýšlejte nad plecháčky s vlastním potiskem, nebo zkuste vtipná trička. Takový dárek bude osobní a ještě se u předávání společně zasmějete.

Každý muž má své záliby, koníčky a oblíbené činnosti. A počítá se také válení na gauči a sledování sportovních přenosů. Ty jsou pro výběr dárku často odrazovým můstkem. Dalším důležitým faktorem jsou vaše finanční možnosti. Dobrou zprávou však je, že skvělé dárky nemusí stát majlant.

Pokud muž rád sportuje, zjistěte co ho zajímá nejvíce a podle toho vybírejte dárek. Najednou se vám otevírají možnosti z množství sportovního vybavení, oblečení, permanentek a poukazů nebo kurzů s trenérem.

Pro muže gentlemana či byznysmena spíše vybírejte dárky, které budou souznit s jejich osobností. Většinou nic nezkazíte kvalitním alkoholem v dárkovém balení, doutníky, hedvábnou kravatou nebo pěknými hodinkami. Pokud chcete být originální, můžete se poohlédnout po doplňcích s vyraženým monogramem.

Miluje obdarovaný kvalitní pivo, víno, nebo si rád pochutná na doutníku? Potom máte vyhráno. Na internetu najdete spoustu obchodů, ve kterých nakoupíte dárky pro všechny fajnšmekry. Stačí tak sestavit dárkový koš z jeho oblíbených pochutin a nejde tak šlápnout vedle.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,138FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts