- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Dynamická, zábavná, laskavá a elegantní: Takto vypadá dokonalá žena očima mužů

Ne, vůbec nemusíte mít tělo topmodelky, či dokanalé tvářičku. Je to o něčem úplně jiném. Jak tedy podle nich vypadá ideální partnerka?

charismatická
Muži milují tajemství. Rádi objevují, zkoumají a právě proto pokud jej chcete zaujmout, v žádném případě mu všechno o sobě neprozraďte hned na prvním rande.

„Pokud máme věci naservírované rovnou na zlatém podnose, o chvíli nás to přestane zajímat. Buďte tajemná, záhadná. Vše je o postoji,“ prozrazuje 29 letý učitel Andrej. Navíc muži velmi citlivě vnímají vše, co k nim vysíláte. Právě proto se nesnažte být někým jiným, ale vždy zůstaňte sama sebou.

Laskavá a starostlivá
Věnujte mu dostatek pozornosti, lásky, něhy. Buďte tu pro něj, když vás potřebuje, poslouchejte ho a hodně mluvte. Právě na takových drobnostech, totiž mnoho vztahů ztroskotá. Mluvte si navzájem o svých přáních, touhách a řekněte to nahlas. Zájem o toho druhého je vždy nenahraditelný.

zábavná
Humor je pro muže velmi důležitý. Nikdo totiž nechce žít se ženou, která sebe, či jakékoliv problémy bere příliš vážně.

„Nestěžujte se neustále na něco, ale zkuste se na věci dívat s nadsázkou. Užívejte si společné chvíle jako sex, okamžiky, kdy jsme tu jeden pro druhého. Smějte se na našich vtipům, nepřehánějte to s kritik a zejména usmívejte se,“ říká 32 letý fotograf Emil.

elegantní
Většina mužů miluje přirozenost a eleganci. Samozřejmě, že se prohlédnou i za jiným typem žen, ale u většiny to zůstane jen při tom ohlédnutí. S takovou ženou by nechtěli žít. Z dlouhodobého hlediska touží ve vztahu po harmonii, přirozenosti.

„Mně osobně se líbí ženy, které nechávají vyniknout své reálné rysy a přednosti. Nechci vyumělkované krásku, kterou večer, poté co si sundá make – up ani nepoznám. I v módě se mi spíš líbí minimalismus na ženách jako vyzývány kousky. Ty mají své místo v ložnici, „dodává 34 letý architekt Juraj.

chápavá
Každý potřebuje svůj vlastní prostor na realizaci. A muži obzvlášť. Proto mějte pochopení s jeho zálibami, koníčky a tím, co zbožňují. Nenuťte ho vzdát se věcí, které má rád jen proto, že je ve vztahu.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts