- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Zákon přitažlivosti: Tyto kombinace znamení mají k sobě nejblíže kvůli chemii

Vášeň mužů narozených v tomto znamení je nepopiratelná a je jejich silnou stránkou
Svádění a flirtování je jejich velmi silnou stránkou a jsou v něm mimořádně dobří. Pokud si umíní, že nějakou ženu chtějí, líbí se jim a přitahuje je i ji dostanou. Jsou velcí dobrodruzi, milují cestování a svoboda je pro ně vším. Řeč je o střelce. Vášeň mužů narozených v tomto znamení je nepopiratelná a je jejich silnou stránkou. Právě té nedokážeme říci ne. Okamžitě nás ní totiž omámit.

Při mužích střelce získáváme absolutní pocit vzrušení, objeví se motýlky v břiše a cítíme se jako v jiné dimenzi. Mají v sobě jakousi lehkost bytí a jejich volnomyšlenkářstvím nás svým způsobem přitahuje jako magnet.

Zejména ženy, které se narodily ve stejném znamení, tedy Střelkyně, Ryby, Panny a Levice. Zde je ta vzájemná chemie mimořádně silná.

Muži jsou naměkko z jejich vtipných a bezprostředních reakcí, kterým nechybí šarm a pointa
Platí to však iv opačném garde. Tyto ženy jsou milé, laskavé, mají v sobě jakousi jemnost a cit pro detail. Navíc bývají velmi emotivní, ženské, nechybí jim smysl pro humor a dobrodružství.

Muži jsou naměkko z jejich vtipných a bezprostředních reakcí, kterým nechybí šarm a pointa. V jejich přítomnosti se cítí důležití a potřební. A mohou je vždy dobývat. No a to je věru kombinace, jejíž odolá málokterý muž. Mluvíme o Vodnářkách.

Tyto ženy prostě vědí, co na muže zabírá. Faktem však zůstává, že to vůbec nedělají podvědomě, ale absolutně přirozeně a intuitivně. Absolutní přitažlivost je mezi nimi a muži narozenými ve znamení Štíra, Býka, Berana, Blížence, Váhy a Kozoroha.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts