- Reklama -spot_img
spot_imgspot_img

Velké odhalení mužů: Toto jsou důvody, proč si hledáme milenky

Příliš velký stereotyp
Přestože stereotypu se nedá v ničem vyhnout a v konečném důsledku je prospěšný, měli byste si dát pozor, aby se z vašeho vztahu nestala dokola naučená povinnost. Je skvělé, pokud má dvojice společné rituály, ale pokud máte pocit, že každý váš den vypadá stejně, je na čase, abyste se nad sebou zamysleli. Pomoci vám mohou i ty nejmenší maličkosti – romantická večeře, experimentování v posteli, ale i to, že změníte účes či budete trošku více dbát na svůj vzhled. Jednoduše řečeno, ve vašem vztahu by mělo být nějaké vzrušení – a to v pravidelných intervalech. Když ho nenajde při vás, bude ho hledat při jiné. A to nechcete, že?

nedostatečné uznání
Ať to zní jakkoliv neuvěřitelně, i muži jsou citlivé stvoření, které si potrpí na to, aby bylo jejich ego v pravidelných intervalech hlazeny. Projevujte svému partnerovi náklonnost zejména za věci, které považujete za samozřejmé. To, že se muži cítí nedocenění, následně řeší v náručí jiných žen, které ho utěšují s tím, jaký je úžasný. Určitě ho však nechlubte za maličkosti, jakými jsou vynesení odpadu či umytí nádobí. Namísto slov o tom, jaký je skvělý a šikovný, raději poděkujte. Díky je někdy více a dokáže skutečně obrovské divy.

ztráta volnosti
Se vztahy to funguje jako při nahánění. Pokud někomu neustále dýcháte na krk a uháníte ho, začne utíkat rychleji a přirozeně ho to bude táhnout k tomu, aby se od vás držel dál a dál – a to i přesto, že vám před pár dny vyznal lásku. Každý jeden člověk potřebuje dostatečnou dávku svobody a my vám garantujeme, že to, že budete partnera kontrolovat na každém kroku, mu akorát přidá na tempu sprintování od vás. Nechte ho, ať se vrátí sám, nesekírujte ho, když je dlouho s přáteli. Prokažte mu důvěru.

Izolujete se od společnosti
Nikdo nemá neustále náladu ukazovat se ve společnosti a usmívat na všechny strany. Pokud s tím však máte dlouhodobější problém a s partnerem vycházíte spolu na veřejnost jen sporadicky, zpozorněte. Všichni potřebujeme vlastní prostor, ale vyhýbání se jeho přátelům či známým vám plusové body nepřidá. Podvědomě totiž každý muž touží po tom, aby se se svou přítelkyní ve společnosti pochválil – nejen její krásou, ale i moudrostí a charismatem. Nestačí tak jen dobře vypadat, ale zároveň se chovat přiměřeně k prostředí, ve kterém se nacházíte. Jsou to právě přátelé, kteří mají na vašeho milovaného největší vliv.

Get in Touch

spot_imgspot_img

Related Articles

spot_img

Get in Touch

22,036FansLike
3,585FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest Posts